salon fryzjerski poznań

Nanoplastia na czym polega

Panie coraz częściej korzystają z ofert salonów fryzjerskich nie tylko pod kątem strzyżenia czy koloryzacji. Każdy dobrze prosperujący salon fryzjerski ma w swojej ofercie także zabieg mające na celu poprawić kondycję naszych włosów, zregenerować je i odżywić. Jeszcze niedawno największym zainteresowaniem w śród tego typu zabiegów cieszyło się keratynowe prostowanie włosów i chociaż zabieg jest w dalszym ciągu popularny i skuteczny, na rynek weszły nowe bardziej innowacyjne zabiegi jak nanoplastia włosów.

Wiele pań które decydowało się na zabieg keratynowego prostowania włosów nastawiało się przede wszystkim na efekt prostych włosów. W tym przypadku nazwa zabiegu jest jednak nieco myląca ponieważ głównym zadaniem zabiegu jest odbudowa i regeneracja struktury włosa od wewnątrz, natomiast efekt prostych włosów jakie uzyskiwaliśmy po zabiegu był tylko skutkiem ubocznym.  Dlatego w chwili obecnej kiedy udajemy się do fryzjera i naszym oczekiwaniem jest przede wszystkim efekt prostych gładkich  włosów dobry fryzjer może zaproponować nam przede wszystkim zabieg jakim jest nanoplastia włosów.

Na czym polega nanoplastia włosów

Nanoplastia włosów weszła na polski rynek kilka lat temu i stała się dość dużą konkurencją dla zabiegu keratynowego prostowania włosów. Głównym założeniem nanoplastii jest przede wszystkim możliwość wyprostowania nawet bardzo kręconych, puszących się i niesfornych włosów. Podczas zabiegu do wnętrza włosa wprowadzana jest substancja która zmienia kształt naszych włosów.  Za sprawą tej substancji efekty Zegu są bardziej spektakularne i zabieg radzi sobie z naprawdę bardzo trudnymi włosami. Co więcej efekty nanoplasti są długotrwałe, a sam zabieg może spowodować delikatne rozjaśnienie włosów.

Zabieg ten powinien zostać przeprowadzony przez dobry salon fryzjerski tylko wtedy możemy być pewni jego efektów Szukając salonu fryzjerskiego w Poznaniu, sprawdź: https://www.piotrsierpinski.pl/. Dość dużym minusem nanoplasti jest niestety cena ponieważ zabieg może kosztować od 300 do nawet 1000 zł, cena uzależniona jest przede wszystkim od grubość, gęstości, długości a przede wszystkim rodzaju skręcenia włosów.