neurochirurg warszawa

Chirurgia neurologiczna i interwencje na kręgosłup

Kiedy ból kręgosłupa, wynikający z urazu lub choroby, zwiastuje groźne schorzenia lub patologie, nieleczony może prowadzić do niepełnosprawności. W Centrum Medycznym Gamma, ekspertyzy z zakresu chirurgii neurologicznej i kręgosłupa proponują zaawansowane, minimalnie inwazyjne techniki leczenia, które skutecznie usuwają źródło bólu.

Złamania, urazy oraz choroby zwyrodnieniowe to najczęstsze powody dolegliwości kręgosłupa. Właśnie dlatego, w CM Gamma, pacjent jest pod opieką całego zespołu lekarzy ortopedów i fizjoterapeutów. Dokładna diagnoza, natychmiastowe zastosowanie leczenia oraz następująca po nim rehabilitacja, wszystko to znacznie zwiększa szanse na poprawę stanu zdrowia pacjenta i ulgę od męczącego bólu kręgosłupa.

Zabiegi neurochirurgiczne

Z wykorzystaniem najbardziej nowatorskich technik leczenia, neurochirurg w CM Gamma usuwa przyczynę bólu, wynikającą z tego, że jest uraz kręgosłupa lub choroba. Niewielki nacięcie skóry minimalizuje czas spędzony w szpitalu (często poniżej 24 godzin), umożliwiając powrót do normalnej aktywności zaledwie kilka dni po operacji. Po zakończeniu leczenia, pacjent powinien przestrzegać zaleceń udzielonych przez neurochirurg. Warszawa to miejsce, gdzie nasi specjaliści przeprowadzają codzienne konsultacje i zabiegi.

Operacje na kręgosłupie wykonywane w Centrum Medycznym Gamma. Do niedawna interwencje chirurgiczne na kręgosłup były kojarzone przez pacjentów z trudnymi procedurami, niosącymi ze sobą ryzyko komplikacji. Dzisiaj, zaawansowana chirurgia neurologiczna i kręgosłupa proponuje metody o minimalnej inwazyjności, skracające czas rekonwalescencji do minimum. Co więcej, dzięki doświadczeniu i wiedzy ortopedów, zabieg jest przeprowadzany w sposób, który prowadzi do znacznej poprawy fizycznej kondycji pacjenta.