serum do rzęs

Łagodna woda micelarna – dlaczego warto oczyszczać i nawilżać twarz z pomocą tego kosmetyku?

Delikatny płyn do mycia twarzy to dobry sposób na usunięcie zanieczyszczeń, sebum i makijażu. Każdy z nas powinien codziennie myć twarz. Jednak sposób, w jaki to robimy, może być różny – od podwójnego oczyszczenia po użycie balsamu oczyszczającego. Razem z Revitalash opinia rekomendujemy tutaj wodę micelarną jako kolejny sposób na pozbycie się brudu i makijażu z twarzy.

  • Dlaczego woda miceralna to dobry pomysł?

Wykonana z oczyszczonej wody, środków nawilżających i łagodnych środków powierzchniowo czynnych – Revitalash woda miceralna to pielęgnacyjny środek czyszczący, który może również pomóc w zapobieganiu trądzikowi i nie pozbawia skóry sebum. Nie zawiera ostrych środków chemicznych ani alkoholu, co czyni go dobrym rozwiązaniem nawet dla osób o wrażliwej skórze. Tym bardziej, że Revitalash ceny są bardzo atrakcyjne.

  • Co to jest woda micelarna?
  • Pochodząca z Francji woda micelarna jest powszechnie stosowanym produktem do pielęgnacji skóry, który pomaga usunąć zanieczyszczenia i makijaż ze skóry. To bardzo delikatny roztwór, który zawiera równie łagodny detergent.
  • Nazwa pochodzi od miceli, która jest zbiorem cząsteczek. Nazywa się ją wodą micelarną, ponieważ w wodzie występuje tak łagodne stężenie cząsteczek mydła lub detergentu, że przypomina ona małe mikroskopijne pęcherzyki unoszące się w wodzie, więc nawet nie sprawia wrażenia roztworu mydła – po prostu przypomina wodę. Jej doskonałym uzupełnieniem jest Revitalash Aquablur pod oczy.
  • Dowiedz się więcej: https://etpro.pl/jak-prawidlowo-nakladac-krem-pod-oczy/
  • Czym woda micelarna różni się od toniku?

Toniki do twarzy można stosować po umyciu twarzy i przed nałożeniem kremu nawilżającego lub serum. Podczas gdy tonery były tradycyjnie używane do usuwania nadmiaru sebum i resztek brudu lub makijażu pozostałych po umyciu twarzy, dzisiejsze ich wersje ewoluowały.

Nowe generacje toników bardziej skupiają się na nawilżeniu skóry, a mniej na oczyszczaniu. W wielu z nich głównym składnikiem jest woda – podobnie jak woda micelarna. Różnica polega na dodanych składnikach – bez miceli mydła, ale o niskim stężeniu alfa lub beta-hydroksykwasów, działających przeciwstarzeniowo lub przeciwtrądzikowo, lub też środków nawilżających.